DN Solutions DHF 8000

DN Solutions DHF 8000 on kahe alusega 5-teljeline horisontaalne töötlemiskeskus, mis on mõeldud suurte detailide lõikamiseks.

DHF 8000 Y- ja Z-teljed on varustatud kahe kuullaagriga. Seadmel on samuti ka sisejahutus ning A-teljel on üles-alla liikuv spindlipea. Masinaga on võimalik lõigata erinevaid kõvasid materjale, nagu titaan ja Inconel, ning see saab hõlpsasti hakkama ka kõige keerulisemate ülesannetega.

Tänu oma robustsele disainile, 800 mm mõõduga kahele alusele, kõrgele täpsusele ja minimaalsele jalajäljele saab DHF 8000 kasutada suuremõõduliste detailide töötlemiseks näiteks lennunduses, nafta tootmises, autotööstuses ja teistes sarnastes tööstusharudes.

DHF 8000 saab hakkama nii freesimise, puhastamise, puurimise kui ka lõikamisega ning suudab hõlpsasti töödelda ka kõige keerulisemaid detaile.

Lae alla toote kataloog

Mudelid ja spetsifikatsioonid

Masin Peaspindli padruni suurus Lattmaterjali läbimõõt Spindli pöörlemiskiirus Max treimise läbimõõt Max treimise pikkus Eritunnused
DN Solutions DHF 8000 - - 6000 RPM - - -
DN Solutions DHF 8000ST - - 6000 RPM - - Single pallet

Green Machining

Tegu on tagasiostu programmiga, mille raames on teil võimalus meilt ostetud pink meile tagasi müüa. Me renoveerime selle ja anname taas kasutusse nüüd juba uue kliendi juures.

Meie arust on see vastutustundlik teguviis.

Loe rohkem siit

Green Machining
keyboard_arrow_up