DN Solutions DNM 200/5AX

DNM 200-5AX on suure jõudlusega 5-teljeline vertikaalne töötlemiskeskus, mida on lihtne kasutada ka kasutajatel, kellel puudub varasem kogemus 5-teljeliste masinatega.

DNM 200-5AX sobib suurpäraselt nii kõigil viiel teljel kui ka 4+1 prismakujuliste osade töötlemiseks. 5-teljeline töötlemine on tootmise tulevik, kuna tänu seadistusaja vähendamisele ning läbilaskevõime ja tõhususe suurendamisele saate avardada oma võimalusi ning seeläbi suuremat kasumit teenida.

Mitmekülgne DNM 200-5AX sobib nii suure täpsusega detailide töötlemiseks, raskemetallide eemaldamiseks kui ka peenviimistluseks. Seega, kui soovite algust teha 5-teljelise töötlemisega, on DNM 200-5AX sarja masinad parimaks valikuks.

DNM 200-5AX seadet on võimalik tarnida Fanuci, Heidenhani või Siemensi juhtimissüsteemiga.

Lae alla toote kataloog

Mudelid ja spetsifikatsioonid

Masin Peaspindli padruni suurus Lattmaterjali läbimõõt Spindli pöörlemiskiirus Max treimise läbimõõt Max treimise pikkus Eritunnused
DN Solutions DNM 200/5AX - - 12000 RPM - - -

Green Machining

Tegu on tagasiostu programmiga, mille raames on teil võimalus meilt ostetud pink meile tagasi müüa. Me renoveerime selle ja anname taas kasutusse nüüd juba uue kliendi juures.

Meie arust on see vastutustundlik teguviis.

Loe rohkem siit

Green Machining
keyboard_arrow_up