DN Solutions VCF 5500L

DN Solutions VCF 5500 on liikuva sambaga vertikaalne töötlemiskeksus, mis on optimeeritud väikeste ja keskmise suurusega autoosade ning pikkade ja kitsaste detailide töötlemiseks.

VCF 5500 suudab tagada ülimalt täpsed toimingud ka pikemate perioodide jooksul tänu otseühendusega spindlile, mille maksimaalne kiirus on 12 000 p/min. See tekitab võimalikult vähe vibratsiooni ning müra ning tagab täpse töötlemise.

VCF 5500 pakub lisaks sellele ka suuremat jäikust, kuna kõikidele telgedele on paigaldatud rulliku-tüüpi lineaarsed liikumisjuhikud ning X-teljel on standardvarustusena lineaarskaala, et optimeerida positsioneerimistäpsust.

Masin on varustatud ka kvaliteetse ATC-ga, et muuta tööriistade vahetamine veelgi usaldusväärsemaks. Lisaks on seadmel kuni 30 tööriista mahutav tööriistamagasin, mis tõstab oluliselt selle tootlikkust.

Klientidele, kes vajavad suure läbimõõduga või pikki tööriistu, pakutakse lisavarustusena täiendavat magasinipead, mis rahuldab erinevaid töötlemisvajadusi.

Lae alla toote kataloog

Mudelid ja spetsifikatsioonid

Masin Peaspindli padruni suurus Lattmaterjali läbimõõt Spindli pöörlemiskiirus Max treimise läbimõõt Max treimise pikkus Eritunnused
DN Solutions VCF 5500L - - 12000 RPM - - Long bed
DN Solutions VCF 5500UL - - 12000 RPM - - Ultra long bed

Green Machining

Tegu on tagasiostu programmiga, mille raames on teil võimalus meilt ostetud pink meile tagasi müüa. Me renoveerime selle ja anname taas kasutusse nüüd juba uue kliendi juures.

Meie arust on see vastutustundlik teguviis.

Loe rohkem siit

Green Machining
keyboard_arrow_up