Doosan - ennekõike tulemus

Kui ettevõte soetab CNC freespingi, CNC treipingi, masintöötluskeskuse või mis tahes muud tüüpi 2- või 3-teljelise masina, kaasneb tehinguga sageli märkimisväärne investeering. Seadmed moodustavad olulise osa tootmisseadmestikust, seega on nende töötulemused otsustava tähtsusega.

Doosan masinad on stabiilsed ja usaldusväärsed, pakkudes parimaid tulemusi. See Korea kaubamärk on olnud turul juba üle 40 aasta ning Doosan on olnud valdkonna masinate arendamisel algusest peale juhtival kohal. Doosan masinaid müüakse tänapäeval kogu maailmas ja seda põhjusega; kui teised tootjad on sageli rohkem huvitatud disainist, siis Doosanl on üksainus eesmärk: tulemused.

Üks valdkond, milles Doosan konkurentidest positiivselt eristub, on seadmed. Doosan masina hinna sees olev seadmepakett, mis pakub ostjale mitmeid standardfunktsioone, on enamiku teiste kaubamärkide puhul „lisavarustus“. Seega võime veendunult väita, et kui valite Doosan masina, võite olla kindel, et saate väiksema raha eest parimad tulemused.

See põhjendab ka seda, miks Doosan on avalikult teatanud, et ettevõtte visiooniks on saada üheks kolmest suurimast metallilõikepinkide tarnijast kogu maailmas. See on auahne, kuid täiesti realistlik visioon, sest kvaliteedi osas ei ole mingeid küsitavusi. See on tõeline tugevus, mis tähendab, et me Duroc Machine Toolis võime uhkusega müüa Doosan masinaid Põhjamaades ja Baltimaades ning pikemas perspektiivis ka paljudel teistel turgudel.

65

MARKETS. GLOBAL REACH - LOCAL KNOWLEDGE.

1.

NUMBER ONE ON THE LIST OF SOLD MACHINES WORLDWIDE IN 2018.

230.000

TOTAL NUMBER OF SOLD MACHINES FROM 2005-2020.

+700

MACHINES DELIVERED BY DUROC MACHINE TOOL SINCE 2015.

Las me näitame teile, mida me suudame ...

Kui tootmine on käivitatud ja töötab, on juttude aeg möödas – nüüdsest alates on kõik seotud tulemustega. Seega, kui me ütleme, et Doosan masinad on kvaliteedi sünonüümid, siis võite selles kahelda. Pealegi räägime me ju teie ettevõttest.

Seepärast tahame oma sõnu ka tegudega kinnitada ja näidata teile, kuidas asi tegelikult käib. Mitte arvutiekraanil ja mitte meie enda müügisaali turvalises keskkonnas. Me usaldame oma tooteid niivõrd kindlalt, et kutsume teid hea meelega esitlusele ja demonstratsioonile mõne meie kliendi ruumidesse, kus saate näha masinaid töös ja rääkida inimestega, kes igapäevaselt Doosan masinatega töötavad.

Sest oleme kindlad, et veendute, et Doosan pakub parimat ja suudab täielikult järgida meie motot: „Simply better performance“.


Läheme vaatame meie paigaldatud masinaid.

Me oleme valmis vestlema Doosan CNC masinate teemal ja oleme valmis teid viima külastusele juba töötavate masinate juurde.

Rain Kala
Managing Director / Sales

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

 

keyboard_arrow_up