Duroc Machine Tool OÜ

TAGAME TEILE EFEKTIIVSE TOOTMISKESKKONNA!

Duroc Machine Tool OÜ äriideeks on aidata Põhjamaade ettevõtteid masinate, seadmete ja lisaseadmetega, tootmise optimeerimisega, hoolduse, tugiteenuste ning väljaõppega. 
Lühidalt öeldes, kõik, mis teil on vaja konkurentsivõimelise tootmiskeskkonna saamiseks.
Oma laia tootevalikuga suudame klientidele tagada paindlikkuse ning stabiilsuse. Meil on klientidega üks eesmärk – tootmise tasuvuse tõus.

 

RAHVUSVAHELINE ULATUS

Duroc Machine Tool OÜ on üks suurimaid tööstusele mõeldud masinate, seadmete, teenuste ja hoolduse pakkujaid Skandinaavia ja Balti riikides.

Oleme rohkem kui 60 tuntud toote esindajad. Sellist valikut ei suuda pakkuda keegi meie konkurentidest. Samuti tegutseme kuuel turul – Rootsis, Norras, Taanis, Eestis, Lätis ja Leedus. Suudame kliendi asukohast sõltumata pakkuda talle vajalikke tooteid ning teenuseid.

 

OLEME osa DUROC AB-st

Duroc Machine Tool kuulub loetletud Duroc AB-sse, kes omab, haldab ja arendab tööstus- ja kaubandusettevõtteid. Siia kuuluvad Duroc Rail, Duroc Laser Coating ja International Fiber Group (IFG).

Tänu Duroc AB toele suudame oma tegevust arendada vajalikus suunas. Seeläbi saavad meie kliendid laiemas valikus ja suurema jõudlusega tooteid.