DN Solutions Lynx XG600

DN Solutions Lynx XG6000 on horisontaalne treimiskeskus, mis sobib ideaalselt pooljuhtplaatide tootmisprotsessis kasutatava kvartsi ja keraamiliste materjalide lihvimiseks.

Täpsete tolerantside ja jäiga sängi konstruktsiooniga Lynx XG600 pakub suurepärast töötlemisvõimalust. Masina põhispindel on varustatud võimsa 14,1 kW mootoriga, mis tagab suure tootlikkuse nii töötlemisel kui ka viimistlemisel.

Lynx XG600 lihvspindli maksimaalne pöörlemiskiirus on 5000 p/min ning see on täielikult optimeeritud suurt töötlemistäpsust nõudvate kvartsist ja keraamilisest materjalist detailide lõikamiseks.

Lynx XG600 12-tolline padrun ning suur töötlemisala, mille maksimaalne treimisläbimõõt on 600 mm ning treimispikkus 100 mm, parandab juurdepääsu töödeldavatele detailidele ning hõlbustab lõikeriistade seadistamist.

Kui otsite täiustatud vastupidavust ja kasutajamugavust, siis on Lynx XG600 suurepärane valik.

Lae alla toote kataloog

Mudelid ja spetsifikatsioonid

Masin Peaspindli padruni suurus Lattmaterjali läbimõõt Spindli pöörlemiskiirus Max treimise läbimõõt Max treimise pikkus Eritunnused
DN Solutions Lynx XG600 12 inch - 5000 RPM 600 mm 100 mm -

Green Machining

Tegu on tagasiostu programmiga, mille raames on teil võimalus meilt ostetud pink meile tagasi müüa. Me renoveerime selle ja anname taas kasutusse nüüd juba uue kliendi juures.

Meie arust on see vastutustundlik teguviis.

Loe rohkem siit

Green Machining
keyboard_arrow_up