DN Solutions PUMA VAW6000-ACC

PUMA VAW 6000 on topeltrevolverpeaga vertikaalne treimiskeskus, mis on mõeldud alumiiniumrataste töötlemiseks.

Seadme topeltrevolverpead võimaldavad tootlikkuse optimeerimiseks töödelda samaaegselt nii rataste sise- kui ka väliskülgi. Lai töötlemisala võimaldab kuni 24-tollise ratta treimist ning kallutatud sängikonstruktsioon tagab optimaalse laastude eemaldamise.

Lisades VAW6000 seadmele nurga all olevad revolverpead, on sellega võimalik töödelda suuri rattaid, vähendades samal ajal tööriistade sekkumist. Lisaks sellele parandab nurga all olev asend kasutusmugavust tööriista ostakute vahetamisel.

PUMA VAW6000 on varustatud automaatse padrunivahetiga (AAC), mis tagab optimaalse tootlikkuse, võimaldades töötsükli ajal rataste peale- ja mahalaadimist. Lisaks sellele võimaldab AAC op10 ja op30 järjestikulisi protsesse, tänu millele on võimalik töötlemisprotsess viia lõpuni ühel masinal.

Lae alla toote kataloog

Mudelid ja spetsifikatsioonid

Masin Peaspindli padruni suurus Lattmaterjali läbimõõt Spindli pöörlemiskiirus Max treimise läbimõõt Max treimise pikkus Eritunnused
DN Solutions PUMA VAW6000-ACC 24 inch - 2000 RPM 790 mm 350 mm -

Green Machining

Tegu on tagasiostu programmiga, mille raames on teil võimalus meilt ostetud pink meile tagasi müüa. Me renoveerime selle ja anname taas kasutusse nüüd juba uue kliendi juures.

Meie arust on see vastutustundlik teguviis.

Loe rohkem siit

Green Machining
keyboard_arrow_up