Duroc Academy

Me pakume rakenduslikke kursuseid juhtsüsteemidele, masina hooldusele, CAD/CAM ning optimeerimise protsessidele.

Võta meiega ühendust ja saad rohkem teada

Õpetage oma töötajaid edukaks

Vanasõnas „kett on nii tugev kui on selle kõige nõrgem lüli“ on üsna palju tõtt ja see kehtib kindlasti CNC masinate ja neid käsitsevate inimeste kohta. Isegi kõige töökindlam ja sujuvamalt töötav masin sõltub sellest, kas operaator tunneb oma tööd ja valdab seda masinat täielikult.

Probleemid tekivad sageli siis, kui masinat tuleb ümberprogrammeerida või kui ettevõttega liituvad uued töötajad, kellel ei pruugi olla teie kasutatavate masinatega palju kogemusi.

Seega on oluline, et te hoolitseksite pidevalt selle eest, et teie töötajatel oleksid vajalikud oskused. Siinkohal on võtmeroll koolitustel.


Duroc Machine Tool korraldab kursusi ja koolitusprogramme, mille eesmärk on tagada töötajate kõrgetasemelised oskused ja jätkuvalt ajakohased tooteteadmised.


Koolitus ja õpetamine

Kui me tarnime teile DN Solutionsi masina ja paigaldame selle teie tehasesse, jääme teie juurde, kuni masin töötab tõrgeteta. Kuid põhiväljaõpet, mille me teie operaatoritele masina paigaldamisel teeme, tuleb jätkata ja täiendada, mistõttu oleme loonud Duroc Academy kursused. 

Selle raames korraldavad Duroc Machine Tooli tootespetsialistid teie töötajatele kursusi sellistel teemadel nagu freespinkide ja treipinkide ISO-programmeerimine. Kui on vaja lisateadmisi, kutsume kohale kolleege meie naaberriikidest, et tagada, et kursustel õpetavad alati kõige pädevamad õpetajad.

Sõltuvalt kursusest teeme väljaõpet kas meie enda koolituskeskuses Vislandas, mis asub Malmö lähedal Rootsis, kohalikus Duroc Machine Tooli kontoris või teie enda ettevõtte tootmisosakonnas. Meie kursuste valik hõlmab:

Hooldust

check-circle-1

Rakendusi / juhtimisseadmeid

check-circle-1

CADi / CAMi programmeerimine

check-circle-1

Tootmise / protsessi optimeerimine

check-circle-1


Võta meiega ühendust ja saad rohkem teada

Me oleme siin selleks, et teie sooritused oleksid veelgi paremad.

Rain Kala
Managing Director / Sales

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

 keyboard_arrow_up