Vertikaalne freespink - populaarne täppistööriist


0 Tooted

Vertikaalne freespink on täppistööriist, mida kasutatakse vormimiseks ja tootmiseks, eemaldades töötlemisprotsessis materjali enamast metallist detailidelt. Sõltuvalt tööriista seadistustest saab freespingil töödelda ka plasti ja muidu komposiitmaterjale.

Just tänu oma laiale funktsioonide valikule on vertikaalne freespink üks turu populaarsemaid masinaid. Operaator avab freespingi ukse ning fikseerib töödeldava detaili tasapinnale, kus seejärel spindel töötleb seda X-Y-Z koorinaatides.

Kõik kaasaegsed vertikaalsed freespingid on CNC juhtimisvõimalusega. Mõned tootjad kasutavad oma olemasolevaid juhtimissüsteeme, kuid DN Solutionsi vertikaalse freespingiga saate tavaliselt valida kuni nelja erineva juhtimissüsteemi vahel, sõltuvalt teie vajadustest, eelistustest ja masina disainist.

Duroc Machine Toolis on meil lai valik erinevaid vertikaalseid freespinke ühelt maailma juhtivalt tarnijalt DN Solutions. Valikust leiab sängi tüüpi, kahe spindliga, 5-teljelisi kiireid, täpseid ja vastupidavaid freespinke.

keyboard_arrow_up