Teenindus

Avariiremont, varuosade tellimine, koolitused ja hoolduste reserveerimine.

Me oleme siin selleks, et teie sooritused oleksid veelgi paremad.

Võta ühendust meie teenindusosakonnaga

Teenindus - mille puhul Duroc Machine Tool saab aidata

CNC freespingi või treipingi ostmine on midagi enamat kui lihtsalt sobiva mudeli valimine.

Õige masina edukas integreerimine tootmiskeskkonda eeldab, et mõeldakse kaugemale praktilistest aspektidest, mis on seotud terase, pöördpeade, telgede ja juhtimisseadmetega. Kuigi muidugi on küsimus õigete seadmete sobivuses õige töö jaoks, on sama oluline kaaluda kõiki masina ja selle tööga seotud seadistuse aspekte.

Duroc Machine Tool on teiega igas etapis – alates esialgsest nõustamisest, rahastamisest kuni paigaldamise, hoolduskontrolli, varuosade hankimise ja teie töötajate järjepideva väljaõppe korraldamiseni. Sest kui tegemist on masina hindamisega, peate vaatama kaugemale sellest, mida see suudab teha tõrgeteta töötades.

Sama oluline - kui mitte olulisem - on omada selget plaani, mida teha siis, kui midagi läheb valesti ja tootmine seiskub. Sellistel juhtudel on hea teada, et valdkonna kõrgeima kvalifikatsiooniga spetsialistid on valmis teid olukorra lahendamisel abistama.

Ülikiire masinate remont - välkkiire tegutsemine rikke korral

Ükskõik kui hästi te ka oma ennetavat hooldust ja hoolduskontrolle ei planeeriks, võib teie masin ikkagi rikki minna ja jätta teid olukorda, mis tuleb lahendada otsekohe. Masina rike raiskab produktiivset tööaega, mis omakorda võib teie jaoks tähendada märkimisväärset rahalist kulu.

Meie Duroc Machine Toolis oleme loomulikult valmis viivitamatult teile appi tulema, kui midagi peaks juhtuma. Meie hooldustehnikutele on kättesaadav lai valik tööriistu ja seadmeid, mis tähendab, et nad suudavad vead kiiresti ja tõhusalt tuvastada. Tänu sellisele kiirele ja tulemuslikule masinadiagnoosile saame kohe tööle asuda, et aidata teie tootmine taas käima saada.

Ja kui meil on vaja asendada masina defektsed osad, saame varuosad tarnida juba järgmiseks päevaks.


Varuosad - nende kiire tarnimine on lihtsalt ülioluline

Maailmameister on lihtne olla, kui kõik läheb soovikohaselt. Kuid just siis, kui saatus pöördub vastu, tõestavad inimesed ja masinad oma tõelist väärtust. Isegi kõige arenenum ja töökindlam masin vajab hooldust ja remonti ning aeg-ajalt on vaja välja vahetada üks või teine osa. Mis tähendab, et masin tuleb vahepeal seisata.

Seega on varuosade tarneaeg ülioluline, mida me Duroc Machine Toolis vägagi hästi teame. Seepärast hoolitseme selle eest, et 95% kõigist varuosadest oleks meie Saksamaal asuvas laos olemas, mis tähendab, et enamikul juhtudel saame komponendi asendada mõne päevaga.

See annab meile suure eelise meie konkurentide ees, kes peavad sageli ootama varuosade saabumist oma Aasias paiknevatest tehastest. Ja meie konkurentsieelis on muidugi ka teie konkurentsieelis.Võta ühendust meie teenindusosakonnaga

Me oleme siin selleks, et hoida teie tööstuses rattad pöörlemas.

Ormi Klein
Teenindusjuht / Service Manager

+372 5625 7731
ormi.klein@duroc.com

 keyboard_arrow_up