Simply better performance

Duroc Machine Toolis oleme tõelised käsitöölised, kes austavad kõige rohkem oma kutseala ja kliente. Tunneme uhkust selle üle, et ütleme seda, mida teeme ja teeme seda, mida ütleme.

Ettevõttest Duroc Machine Tool

Hetkel oleme esindatud seitsmel turul: Taanis, Eestis, Soomes, Lätis, Leedus, Norras ja Rootsis, mistõttu oleme suurimaks masinate, tööriistade, hoolduse ja tugiteenuste tarnija Põhjamaade ja Baltimaade masinatööstusele.

Meie motoks on „Simply better performance“ ja me näeme oma rolli selles, et anname teile võimaluse lihtsalt paremaid tulemusi saavutada. Hindame töösuhteid, mõttevahetust ja tervet mõistust ning see on valem, mis töötab suurepäraselt riigipiiride, keelte ja kultuuride üleselt.

Duroc Machine Tool on osa börsil noteeritud ettevõttest Duroc AB, mis omab, juhib ja arendab tööstuses ja kaubanduses tegutsevaid ettevõtteid.


Meie vastutame

Me teame, et te sõltute oma masinatest, seega võtame meelsasti vastutuse alates esimesest läbirääkimisest kuni hetkeni, mil masin teie tehases käivitatakse.

Läbirääkimiste käigus selgitame üheskoos välja, milline masin sobib teie ettevõttele ning seejärel külastame koos ühte meie klientidest, et saaksite näha, kuidas kõnealune masin tegelikkuses tootmiskeskkonnas töötab.

Kui me oleme oma koostöösuhte tingimustes kokku leppinud, tarnime ja paigaldame masina ning teeme teile ja teie kolleegidele väljaõppe selle kasutamiseks ja hooldamiseks. Alles siis, kui kõik töötab teie tehases laitmatult, laseme teil töötada ning ka pakume hea meelega hoolduslepingut, mis on mõeldud selleks, et tagada teie masina täisväärtuslik ja produktiivne kasutusiga.

Iga masina taga ...

Meie masinad on tippkvaliteediga. Ja meie töötajad on veelgi paremad. Duroc Machine Toolil on hea maine parimate inimeste ligitõmbamise alal: tippspetsialistide, kellega on meeldiv koos töötada. Meie töötajate ja masinate kooslus seletab, miks oleme kasvanud üheks silmapaistvamaks tegijaks Põhjamaades ja Baltimaades. Sest iga masina taga on kvalifitseeritud töötaja - või õigemini terve meeskond -, mis võimaldab meil järgida meie motot: „Simply better performance“.

Tere tulemast ettevõttesse Duroc Machine Tool.


Vajad nõu?

Me oleme valmis vestlema CNC masinate teemal ja oleme valmis teid viima külastusele juba töötavate masinate juurde.

Rain Kala
Managing Director / Sales

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

 

keyboard_arrow_up