Horisontaalne freespink - metalli ja muude materjalide töötlemine


0 Tooted

Horisontaalne freespink ehk horisontaalne frees on mitmekülgne tööriist, mida saab kasutada erinevate detailide töötlemiseks. Horisontaalsetel freespinkidel on spindel paigutatud töölauaga paralleelselt ning seda kasutatakse protsessides, kus on oluline laastude moodustamine. Tänu horisontaalsele disainile muudab gravitatsioon laastude eemaldamise lihtsamaks.

Horisontaalsel freespingil on ülimalt stabiilne disain, mis väldib paindeprobleeme ning annab teile praktiliselt ruudukujulise töötlemispinna.

Horisontaalne freespink on alati 4-teljeline ning mõnedel pinkidel on ka sisseehitatud pöördlaud, mis võimaldab freesida erinevate nurkade all. Sellega saate töödelda erinevate nurkade all ja freesida sealt, kus soovite.

Horisontaalne freespink on tihtipeale ilmselge valik, kui teil on vaja töötada ülimalt raskest materjalist valmistatud suurte projektide kallal. Freespingis peate vahetama terve aluse - kogu tasapinna - ning sisestama uue töödeldava detaili. Tavaliselt on horisontaalsetel freesimispinkidel vähemalt kaks alust, mis võimaldab erinevaid võimalusi mehitamata tööks.

keyboard_arrow_up