Horisontaalsed treipingid - paindlik valik


0 Tooted

Horisontaalsed treipingid on oluline osa igas tootmises. See on kõige laialdasemalt kasutatav tehnoloogia ning need tagavad tohutu paindlikkuse, kuna neil on võimalik töödelda praktiliselt igas suuruses detaile, alates 1/10 millimeetrist kuni u 4-meetrise pikkuseni. Pikkade detailide töötlemisel on võimalik detaili toetada lõikeserva lähedal olevale toele ning tänu sellele on võimalik säilitada suur täpsusaste.

Lisaks sellele pakub horisontaalne treipink palju erinevaid võimalusi. Seega on see paljude jaoks suurepärane investeering: lisaks asukoha eelistele võimaldab horisontaalne treipink töödelda erinevast materjalist detaile, sh metallist, plastist ja puidust.

Horisontaalsed treipingid pakuvad suurepärasid võimalusi automatiseerimiseks ja mehitamata tööks. Üks levinumaid võimalusi on kasutada magasinlaadurit, mis annab detaile treipingile ette. Laadureid on saadaval Ø5 kuni Ø100 läbimõõduga ning 1 kuni 6 m pikkuseid.

Erineva spindli pöörlemiskiiruse ja pöördemomendi valikud võimaldavad töödelda mitmesuguseid materjale, alates alumiiniumist kuni titaanini.

Kasutajasõbralikud juhtimispuldid

Kaasaegsed CNC-juhtimispuldid on kasutajasõbralikud ja lihtsustavad treipingi programmeerimist, suurendades seeläbi tootlikkust. Duroc Machine Toolilt DN Solutions'i masinat ostes on teil tavaliselt võimalik valida kuni kolme juhtimissüsteemi vahel - FANUC, Siemens ja Mitsubishi.

keyboard_arrow_up