keyboard_arrow_down

Avarda oma tootmise potentsiaali automatiseerimisega

Usume, et automatiseerimine on üks kiiremaid viise CNC masina ostu investeeringutasuvuse suurendamiseks.

Automatiseerimine - tootlikkuse suurendamise alus

Ettevõttel Duroc Machine Tool on pikk ja edukas ajalugu oma klientidele parimate automatiseerimislahenduste tarnimisel ning oleme aidanud neil saavutada automatiseerimisest tulenevat tootlikkuse kasvu ja kulude vähenemist.

Automatiseerimissüsteemid, olgu need siis keerulised või lihtsad, on loodud selleks, et pakkuda tootjatele suuremat tootlikkust, väiksemaid tööjõukulusid, paremat kvaliteeti ja paindlikkust ning võimet täita üha karmistuvaid tarneaegu.

Meie automatiseerimislahendused viivad teie tootmis- ja töötlemisprotsessid uuele tasemele, kaotades vajaduse manuaalsete protsesside järele ja parandades teie ettevõtte töö tõhusust. 

Me püüame alati olla tehnoloogilise arengu esirinnas ning meie rakendusinseneridel on teadmised, et projekteerida, arendada ja paigaldada teie nõudmistele vastavaid kohandatud automaatikasüsteeme ja -lahendusi.

Koosterobotid

Duroc Machine Tool pakub üht kõige ulatuslikumat automatiseerimislahendust turul Doosan Robotics'i koostöörobotitega (kobotitega). Me nimetame seda lahendust "Duroc Automation".

Kobotid on integreeritud Duroc Machine Tool'i poolt välja töötatud terviklikku automatiseerimiskomplekti ja nendega on kaasas palju standardfunktsioone, nagu õpetuspult, suruõhuga haarats ja standardprogramm, mis suudab käsitleda 28 positsiooni igas kihis (laadimisel ja mahalaadimisel). Kuna see on loodud valmislahendusena, nõuab Duroc Automation vaid ühepäevast paigaldustööd ning seda saab integreerida nii uude masinasse kui ka tagantjärele olemasolevatesse masinatesse paigaldada.

Vaata erinevaid mudeleid siit

Poomiga detaili laadija

DN Solutionsi detaili laadurit on lihtne paigaldada ja kasutada ning see toetab kiireid valmissüsteeme.

Detaili laaduril on kiiremad laadimis- ja tühjendamisajad kui teistel turul pakutavatel lahendustel ning see pakub kasutajasõbralikke funktsioone laaduri liikumise juhtimiseks.

Lisaks on saadaval trummel-, pöörd-, sammu-, tõuke- ja konveieritüüpi laoturid erinevate automatiseerimisviiside jaoks.

vaata lahendust siit


Vaata lisaks

Kui vajate integreeritud süsteemi või täisautomaatlahendust siis saame sind aidata tõstmaks tootlikkust automaatlahendustega.

Rain Kala
Managing Director / Sales

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

 keyboard_arrow_up