Vertikaalsed treipingid


0 Tooted

Kui teil on vaja töödelda suure läbimõõdu ja lühikese pikkusega suuri ja keskmise suurusega detaile, on vertikaalne treipink sageli parim valik. Sama kehtib ka detailide puhul, mida on keeruline horisontaalsete treipinkide külge kinnitada. Vertikaalsed treipingid on saadaval alates u 400 mm kuni 14 m läbimõõduga.

Duroc Machine Toolis on meil lai valik vertikaalseid treipinke valdkonna juhtivatelt kaubamärkidelt ning meie valikust leiab nii ühe- kui ka kahesambalisi treipinke. 

Vertikaalsed treipingid on vastupidavad ja paindlikud. Need võimaldavad töödelda keerulisi detaile ohutult ja kuluefektiivselt. Duroc Machine Toolil on suur tooteportfell, kust leiate endale parima lahenduse.

Vertikaalsel treipingil on suurepärane ergonoomika ning väike jalajälg. Töödeldavat detaili saab seadistada/positsioneerida ja operaator ei pea seda kinnitamisprotsessi ajal hoidma ning see ei vaja tootmisruumis palju ruumi.

Pöörake tähelepanu treipingiga seotud asjadele

Üheks teguriks on treipingi tehnilised näitajad, kuid selle kõrval tuleb tähelepanu pöörata ka kõigele muule treipingiga seotule.

Vertikaalsesse treipinki investeerides peaksite pöörama tähelepanu asjadele, mis võimaldavad seda optimaalselt käsitseda - alates õige masina valikust kuni selle seadistamiseni ning õigete komponentide lõikeriistade ja seadistuste valimise või eemaldamiseni, sest just need tegurid avaldavad suurimat mõju. Rääkimata teeninduslepingust, mis võib (aga ei pruugi) sellega kaasas olla. Oluline on valida tarnija, kes tagab teie ettevõttele õige lahenduse ja vajaliku toe. 

keyboard_arrow_up