CNC treipingid metalli ja muude materjalide töötlemiseks


Meie CNC treipinkide valikusse kuuluvad horisontaalsed, vertikaalsed, multifunktsionaalsed ja Šveitsi-tüüpi treipingid, mida saab kasutada erinevates tööstusharudes ning metalli ja muude materjalide töötlemiseks. Lisaks sellele on võimalik meie CNC treipinkidega töödelda keerulisi detaile peaaegu igast materjalist.

Tarnime teie vajadustele vastavad treipingid, mis vastavad kõrgeimatele kvaliteedi-, täpsus- ja kiirusstandarditele. See tagab teile ühtlase ja optimeeritud töötlemisprotsessi.

 

0 Tooted

Mis on treipink?

Treipink on masin, millega saab töödelda eri tüüpi detaile. Treipingi abil saab vormida, joondada, lõigata või muul viisil kohandada metallist või muust vormimismaterjalist detaile.

Kuidas treipink töötab?

Treipingil, mida sageli nimetatakse ka metallitreipingiks, on pöörlemistelg, mille ümber töödeldav detail pöörleb. Kui töödeldav detail puutub kokku treipingi lõikeriistadega, eemaldatakse osa materjalist ning detail võtab soovitud kuju.

Kuidas treipinki juhtida?

Treipinki juhitakse peaaegu alati arvuti abil. Seetõttu nimetatakse treipinke enamasti CNC treipinkideks, kus CNC tähendab "Computer Numerical Control" ehk arvutipõhist juhtimist ning tootmist juhivad eelprogrammeeritud tarkvara ja kood.

Milliseid materjale saab treipingil töödelda?

Materjalide loetelu, mida on võimalik treipingil töödelda, on pikk. Tegelikult seab sellele piirangud vaid teie kujutlusvõime. Kvaliteetse masina lõikevõime on nii võimas, et saate töödelda kõiki erinevaid materjale, näiteks kõrglegeeritud terast (sh roostevaba terast), alumiiniumi ja messingit, aga ka supersulameid ja komposiitmaterjale.

keyboard_arrow_up