Sisetreipingid - tõhus horisontaalne detailide töötlemine


0 Tooted

Suurte detailide puhul võib õigeks masinaks olla just puurpink. Puurpingid, mida sageli nimetatakse ka sammaspuurpinkideks, töötavad samamoodi nagu horisontaalsed freespingid. Detail asetatakse puurpingi kõrvale - võimalusel pöördlauale - ja seda töödeldakse puurseadme spindli abil.

Kui horisontaalne töötlemiskeskus on ümbritsetud kinnise korpusega, mis väldib tolmu, vee jms sattumist õhku, siis puurimisseade ei ole samaväärselt kaitstud. See tähendab aga seda, et sellel on võrreldes korpusesse suletud masinaga parem ligipääsetavus ning suurem paindlikkus.

CNC puurpink suudab tavaliselt liikuda kolmel teljel, mida on võimalik pikendada ühe või mitme pöördlaua abil (mida saab samuti ühele teljele paigutada). See tähendab, et detaile on võimalik töödelda kõikidelt külgedelt, välja arvatud sellest küljest, millest detaili kinni hoitakse.

Puurpingiga on teil võimalus suurendada oma tootlikkust ja pakkuda klientidele lisaväärtust. Meie valikus olevate oma valdkonna juhtivate kaubamärkide, FTP ja DN Solutionsi puurpingid ei suurenda ainult teie tootmise tõhusust, vaid pakuvad tootmistöölistele ka suuremat mugavust.

keyboard_arrow_up