Poomiga freespingid - suurte ja raskete detailide töötlemine


0 Tooted

Suurte detailide töötlemisel on poomiga freespingid sageli õige (ja mõnikord ka ainus) valik.

Poomiga freespinkide abil saab töödelda suurte mõõtude ning raske kaaluga detaile. Seepärast kasutatakse neid pinke näiteks merenduses kasutatavate mootoriblokkide, tuuleturbiinitööstuse komponentide ja muude masinate valmistamiseks.

Freespingi liikuvad teljed jooksevad juhikutel ja töötlevad põrandapinnale kinnitatud detaile. Tänu sellele on nendega võimalik töödelda suuri kuni 100-tonnise kaaluga detaile.

Vaatamata raskete detailide töötlemise võimalusele on sammas-tüüpi freespink sisuliselt mitmekülgne töötlemiskeskus, kus detaili pinda saab samaaegselt töödelda mitme tööriistaga. Sellel on kõrge töötlemistäpsus ja tõhusus, mis teeb sellest parima valiku partiide ja masstootmise jaoks.

Samuti võite valida ka kahesambalise freespingi, mis on liikuva detailiga sammastel seisev frees. Kahesambaline freespink on võimeline töötlema samasuguseid detaile, nagu poomiga freespink, kuid tavaliselt kasutatakse seda pisut väiksemate detailide puhul. Freespingi tüüpilisteks tööülesanneteks on vormimisriistade täppistöötlemine, suurte pindade kiire freesimine või detailide vertikaalne puurimine.

Kahesambalise freespingi eelis seisneb selle ühtlases töötlemisvõimsuses: see suudab töötada sama jõuga kogu töötlemisala ulatuses.

keyboard_arrow_up