Green machining - uus hingamine vanadele masinatele

Meie Duroc Machine Tool'is oleme välja töötanud tagasiostu programmi, mida kutsume "Green Machining". See on miski, mille üle võime uhked olla.

Tegu on tagasiostu prograamiga, mille raames on teil võimalus meilt ostetud pink meile tagasi müüa. Me renoveerime selle ja anname taas kasutusse nüüd juba uue kliendi juures.

"Meie renoveeritud pingid on mõeldud alustavatele ettevõtetele või neile kelle jaoks tundub see variant finantsiliselt atraktiivsem kui päris uue pingi ost."

- Rain Kala, Managing Director / Sales

Võtame oma vastutust tõsiselt

Duroc Machine Tool võtab jätkusuutlikkust tõsiselt, peamiselt seetõttu, et see on mõistagi õige asi. Jätkusuutlikkus on üks järjekindlamaid makrotrende globaalsel tasandil, nagu on rõhutatud ÜRO säästva arengu eesmärkides (SDG). Me teeme seda ka seetõttu, et see on ka puhtalt ärilisest vaatenurgast mõistlik.


Jätkusuutlik tagasiostukontseptsioon

Säästvus ja keskkonnaga arvestamine ei pea olema õhuline kontseptsioon, mis võib eksisteerida ainult paberitükil valitsuskabineti sahtlis. Need mõisted väljenduvad käegakatsutavates tegevustes, mis on mõistlikud nii teoorias kui ka täiesti praktilisel tasandil.

Duroc Machine Tool kasutab „tagasiostu“ kontseptsiooni, mis, nagu nimigi ütleb, tähendab, et me garanteerime, et ostame teilt tagasi – ja seda igal ajal – DN Solutionsi masina, mille te algselt meie käest ostsite.

Samal ajal garanteerime, et masin saab võimaluse korral uue elu. Kui see on heas korras, müüme selle edasi teisele kliendile ning kui see vajab hooldust ja kordategemist, siis pakume seda. Teise võimalusena kasutame uuesti kõiki veel korralikult töötavaid osi.

Kuidas see tegelikult käib

Me võtame masina kokkulepitud tingimustel vastu.

paginate-filter-1

Seejärel transpordime selle meie taaskasutuskohta Baltimaades.

paginate-filter-2

Meie kvalifitseeritud ja kogenud hooldusmeeskond kontrollib masinat mehaaniliste kulumismärkide suhtes, vahetab kõik defektsed osad välja ja uuendab samal ajal selle tarkvara.

paginate-filter-3

Masin on nüüd nagu uus ja valmis teenima uut DN Solutionsi omanikku.

paginate-filter-4

Duroc Machine Tool tarnib ja paigaldab masina ning võtab vastutuse masina kasutajate väljaõppe eest.

paginate-filter-5

Ehkki tegemist on kasutatud masinatega, anname keskkonnasõbraliku Green Machining kava raames müüdavatele masinatele ikkagi kuuekuulise garantii.

paginate-filter-6


Sest me hoolime

Lihtsalt öeldes on Green Machining „tagasiostu“ kontseptsioon, mis kaitseb teie investeeringut ja annab teile võimaluse edendada säästvat arengut.

Seda nimetamegi vastutuseks.


Oled huvitatud renoveeritud masinast?

Helista meile või täida ära taotluse vorm, et saada lisainfot saada olevatest mudelitest.

Rain Kala
Managing Director / Sales

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

 keyboard_arrow_up