DN Solutions DCM 2750F

DN Solutsions DCM 2750F II on viiepoolne kahesambaline töötlemiskeskus, mis on mõeldud valuvormide, stantside ning pressvormide täpseks ja suuremahuliseks töötlemiseks.

DCM-i valikus olevad töölauad on piisavalt suured, et tulla toime ka kõige suuremate detailidega, sealhulgas ekskavaatorite aluste või suuremõõtmeliste kosmosetööstuse projektidega. Masina reguleeritaval riströöpal on hübriidstruktuur, mis sisaldab jäikade juhtsiinide süsteemiga rull-laagreid, mis lisavad jäikust ja tagavad sujuva liikumise.

DCM 2750F II samba puhaslaius on 200 mm, mis on võrreldes teiste tootjate konkureerivatest töötlemiskeskustest laiem, ning tänu sellele ei ole lõiketööde teostamiseks vaja mitut masinat.

Lae alla toote kataloog

Mudelid ja spetsifikatsioonid

Masin Peaspindli padruni suurus Lattmaterjali läbimõõt Spindli pöörlemiskiirus Max treimise läbimõõt Max treimise pikkus Eritunnused
DN Solutions DCM 2750F - - - - - 5-face machining

Green Machining

Tegu on tagasiostu programmiga, mille raames on teil võimalus meilt ostetud pink meile tagasi müüa. Me renoveerime selle ja anname taas kasutusse nüüd juba uue kliendi juures.

Meie arust on see vastutustundlik teguviis.

Loe rohkem siit

Green Machining
keyboard_arrow_up