Palju enamat kui lihtsalt KAUBAMÄRGID.

Duroc Machine Tool teeb koostööd mitmete maailma juhtivate tootjatega metallitöötlemise valdkonnas.

Oleme oma äripartnerid hoolega valinud, et suudaksime tarnida oma klientidele Põhjamaades ja Balti riikides kõige rangematele kvaliteedi- ja keskkonnanõuetele vastavaid parimaid CNC masinaid, automaatikalahendusi, seadistusvahendeid ja -tarvikuid.

Koostöös oma partneritega püüame alati olla tehnoloogiaarenduse esirinnas ja luua tootelahendusi, mis vastavad uusimatele turusuundumustele ja klientide vajadustele.

Käesoleval leheküljel saate tutvuda erinevate kaubamärkidega, mida me pakume CNC masinate, automaatika ning seadistuse ja tarvikute kategooriates.

Tootevaldkonnad

Klõpsake allolevatel kategooriatel, et näha, kellega me töötame ja mida saame CNC -masinate, automaatika, tööriistade ja tarvikute raames pakkuda.

CNC pingid

Meie CNC -masinate valik koosneb treimiskeskustest ja töötluskeskustest firmadelt DN Solutions ja FPT. Kaks maailma juhtivat tootjat.

CNC pingid

Meie CNC-pinkide äripartnerid

 

CNC pingid - kontakt

Rain Kala
Managing Director

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

Automatiseerimine

Ükskõik, kas vajate integreeritud lahendust või täielikult automatiseeritud süsteemi, saame automatiseeritud lahenduste abil aidata teil oma üldist tootlikkust suurendada.

Robotic CNC

MEIE AUTOMATSIOONI ÄRIPARTNERID

 

Kas soovite meie automaatikalahenduste kohta rohkem teada saada?

Kliki siia

Tööriistad ja tarvikud

Meie hoidmis- ja lõikeriistad ning kinnitustehnoloogia aitavad teie CNC -masinat veelgi paremaks muuta.Meie hoidmis- ja lõikeriistad ning kinnitustehnoloogia aitavad teie CNC -masinat veelgi paremaks muuta.

Tööriistad ja tarvikud

Mõned meie äripartnerid tööriistade ja tarvikute alal

 

Tööriistad ja tarvikud - kontakt

Rain Kala
Managing Director

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

Meie äripartnerid

keyboard_arrow_up