Duroc Machine Tool

„Simply better performance“

Duroc Machine Toolis teame hästi, et teie ettevõte sõltub teie partnerite poolt kaupade tarnimisest. Seisakuaeg on kriitilise tähtsusega tegur ja teie masinad peavad kindlasti häireteta töötama. Vead, viivitused ja rikked tekitavad teile probleeme ning teie mured on meie mured.

Seepärast vastutame me hea meelega selle eest, et kõik toimiks: alates esimestest läbirääkimisest uue masina asjus kuni päevani, mil see teie tehases tööle pannakse. Me nimetame seda Duroci mudeliks.

Meie eesmärgiks on viia tarne ja paigaldus lõpuni ning pakkuda teie töötajatele väljaõpet kuni 14 päeva jooksul nende uute masinate puhul, mis on meil laos olemas (ja neid on seal palju!). See on küll auahne eesmärk, kuid me ei pelga end veidi tagant sundida; see aitab meil end terasena hoida ning mida terasemad me oleme, seda kasulikumad me saame teile olla. Lõppkokkuvõttes taandub kõik tulemuslikkusele.

Esialgsed läbirääkimised

Esimeseks sammuks eduka tulemuse saavutamiseks on täpselt määratleda, milline masin oleks teie jaoks õige. Arutame ausalt läbi, milliseid komponente soovite masinale oma tootmisseadistuses lisada ning teie vajaduste ja eelarve põhjal esitame teile parima pakkumise, mis meie arvates oleks teie jaoks parimaks valikuks.

Üksikutel juhtudel võib selguda, et teie jaoks on parimaks valikuks mõni muu toode kui need, mida meie saame tarnida. Kui see on nii, siis tunnistame seda teile ausalt, sest me kindlasti ei soovi teile pakkuda midagi sellist, mida teil vaja ei ole. Meie ainsaks eesmärgiks on aidata teid õige valiku tegemisel, sest see on kahtlemata ainsaks võimaluseks meie valdkonnas, kus usaldusväärsus ja professionaalsus on need, mis eristavad tõelisi tegijaid hakatistest.

Õppekäigud ja kvaliteedi tagamine

Kui oleme üheskoos välja selgitanud masina, mis võib teie ettevõttele kõige kasulikum olla, kutsume teid õppekäigule mõne meie olemasoleva kliendi juurde, et saaksite näha taolisi masinaid töös ja rääkida inimestega, kes nendega igapäevaselt töötavad.

Samuti pakume võimalust teha ajalisi mõõtmisi, proovilõikeid, komponentide simulatsioone ja proovitöötlust, et veenduda, et teie valitud masin vastab teie kui kliendi kvaliteedinõuetele ja ootustele. Lõppude lõpuks peate olema kindel, et teie investeering uude masinasse on rahaliselt kasulik ja suudab pikemas perspektiivis soovitud tulu anda.

Lõppkokkuvõttes on ikkagi asi selles, et saaksite uued masinad kasutusele võtta, nii et teie ettevõte saaks tegevust jätkata oma tootlikkust suurendades. Me austame seda eesmärki igati, mistõttu seame alati prioriteediks reaalse töö võimalikult kiire käivitamise, et saaksime anda tõhusa panuse protsessi, mis oleks kasulik nii teile endale kui ka teie tootmistegevusele.

Koostöölepingu sõlmimine

Kui olete otsusele jõudnud, et Duroc Machine Tool on teie jaoks ideaalne partner, sõlmime koostöölepingu. Pakume finantsnõustamist ja saame korraldada tutvumise ühega meie partneritest, kui eelistate uue masina liisimist ostmisele.

Samuti tutvustame oma tööriistapakettide ja tarvikute, nagu jahutusvedelike, valikut, et tagada teile parimad võimalikud tingimused uue masinaga tootmise alustamiseks kohe pärast selle paigaldamist.

Lõpuks tutvustame, milliseid eeliseid annab hoolduslepingu sõlmimine või ennetava hoolduse lepingu sõlmimine, ning arutame ka teie ja teie kolleegide väljaõppevajadusi, enne kui koostame paketi, mis vastab täpselt teie jooksvatele vajadustele.

Tarnimine ja paigaldamine

Enne teie uue masina paigaldamist saate tarnedokumendi, mis kinnitab kogu asjakohast teavet tegeliku paigaldusprotsessi kohta. Dokumendis selgitatakse ka seda, mida on vaja enne tarnekuupäeva ette valmistada ja korda teha.

Keskendume olulistele praktilistele üksikasjadele; näiteks hindame, kas masinale on vaja valada betoonist vundament või puurida olemasolevasse betoonpõrandasse augud. Samuti kontrollime elektripaigaldist, juurdepääsutingimusi, mahalaadimisvõimalusi, sissepääsu suurust ja muid võimalikke kitsaskohti – kõik selleks, et kogu protsess kulgeks võimalikult sujuvalt.

Kui masin on tarnimiseks valmis, võib selle paigaldamiseks vaja minna kraanat, ning see on töö, mis tuleb teie ja teie kolleegidega eelnevalt kooskõlastada. Samuti on tõenäoline, et uus masin tuleb ühendada teiste masinate ja/või seadmetega, mida te juba kasutate oma tootmisseadistuses, ning samuti peab masin olema valmis suhtlema teie LAN- ja CAM-programmeerimisseadmetega.

Protsessi lõpetamisel valmistatakse masin kasutamiseks ette - eemaldatakse transpordikinnitused, pühitakse ära kaitseõli jne. - misjärel on masin valmis seadistamiseks ja lõplikuks kvaliteedikontrolliks.

Projekti lõpetamine

Kui paigaldamine on lõpetatud, juhendame teid ja teie kolleege, kuidas masinat kasutada ja hooldada. Mõnel juhul töötlevad meie rakendustehnik ja operaator üheskoos esimesi komponente.

Võite olla kindel, et me lahkume alles siis, kui masin töötab tõrgeteta. Ja mitte varem. Seda teeme me selleks, et tagada alati oma moto toimimine: „Simply better performance“.

Inimesed ja masinad

On ütlematagi selge, et oleme oma masinate üle uhked. Ja oleme veelgi uhkemad oma töötajate üle.

Duroc Machine Toolis töötavad kõrgeima kvalifikatsiooniga inimesed ja nende oskused on meie tegevuse aluseks. Oleme üks suurimaid CNC freespinkide, treipinkide, tööriistade, masinate hoolduse ja tugiteenuste tarnijaid Põhja- ja Baltimaade metalli- ja masinatööstuses tegutsevatele ettevõtetele. Oleme palju rohkem huvitatud sellest, et olla parimad kui et olla suurimad.

Võime kindlalt väita, et meil on valdkonna kõrgeima kvalifikatsiooniga hooldusmeeskond ning et me seame prioriteediks oma töötajate regulaarse väljaõppe ja täiendkoolituse, et püsida kursis tehnoloogilise arengu tipptasemega. Oleme pühendunud sellele, et te kogeksite meie siirast huvi teie ettevõtte optimeerimise vastu. Seega on meile oluline, et Duroc Machine Tooliga suheldes suhtleksite parimatega.

Partnerina hoolitseme teie protsessi kõigi aspektide eest - alates esialgsetest läbirääkimistest uue masina tarnimiseks kuni masina kasutuselevõtuni teie tootmisseadistuses.

Me teeme kõik endast oleneva, et viia projektid tõhusalt ja turvaliselt lõpule ning tagada, et masin oleks võimalikult kiiresti paigaldatud ja käivitatud, nii et see saaks teie ja teie kasumi huvides tööle hakata.

Paremad tulemused. Selge ja lihtne.


Me tahame teist rohkem teada

Nüüd mil te teate juba natuke meist - kas  jagaksite informatsiooni endast ja kuidas me saaksime teile kasulikud olla.

Rain Kala
Managing Director / Sales

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

 

keyboard_arrow_up