DN Solutions - ennekõike tulemus

Kui ettevõte soetab CNC freespingi, CNC treipingi, masintöötluskeskuse või mis tahes muud tüüpi 2- või 3-teljelise masina, kaasneb tehinguga sageli märkimisväärne investeering. Seadmed moodustavad olulise osa tootmisseadmestikust, seega on nende töötulemused otsustava tähtsusega.

DN Solutions masinad on stabiilsed ja usaldusväärsed, pakkudes parimaid tulemusi. See Korea kaubamärk on olnud turul juba üle 40 aasta ning DN Solutions on olnud valdkonna masinate arendamisel algusest peale juhtival kohal. DN Solutions masinaid müüakse tänapäeval kogu maailmas ja seda põhjusega; kui teised tootjad on sageli rohkem huvitatud disainist, siis DN Solutionsl on üksainus eesmärk: tulemused.

Üks valdkond, milles DN Solutions konkurentidest positiivselt eristub, on seadmed. DN Solutions masina hinna sees olev seadmepakett, mis pakub ostjale mitmeid standardfunktsioone, on enamiku teiste kaubamärkide puhul „lisavarustus“. Seega võime veendunult väita, et kui valite DN Solutions masina, võite olla kindel, et saate väiksema raha eest parimad tulemused.

See põhjendab ka seda, miks DN Solutions on avalikult teatanud, et ettevõtte visiooniks on saada üheks kolmest suurimast metallilõikepinkide tarnijast kogu maailmas. See on auahne, kuid täiesti realistlik visioon, sest kvaliteedi osas ei ole mingeid küsitavusi. See on tõeline tugevus, mis tähendab, et me Duroc Machine Toolis võime uhkusega müüa DN Solutions masinaid Põhjamaades ja Baltimaades ning pikemas perspektiivis ka paljudel teistel turgudel.

65

MARKETS. GLOBAL REACH - LOCAL KNOWLEDGE.

1.

NUMBER ONE ON THE LIST OF SOLD MACHINES WORLDWIDE IN 2018.

230.000

TOTAL NUMBER OF SOLD MACHINES FROM 2005-2020.

+700

MACHINES DELIVERED BY DUROC MACHINE TOOL SINCE 2015.

Las me näitame teile, mida me suudame ...

Kui tootmine on käivitatud ja töötab, on juttude aeg möödas – nüüdsest alates on kõik seotud tulemustega. Seega, kui me ütleme, et DN Solutions masinad on kvaliteedi sünonüümid, siis võite selles kahelda. Pealegi räägime me ju teie ettevõttest.

Seepärast tahame oma sõnu ka tegudega kinnitada ja näidata teile, kuidas asi tegelikult käib. Mitte arvutiekraanil ja mitte meie enda müügisaali turvalises keskkonnas. Me usaldame oma tooteid niivõrd kindlalt, et kutsume teid hea meelega esitlusele ja demonstratsioonile mõne meie kliendi ruumidesse, kus saate näha masinaid töös ja rääkida inimestega, kes igapäevaselt DN Solutions masinatega töötavad.

Sest oleme kindlad, et veendute, et DN Solutions pakub parimat ja suudab täielikult järgida meie motot: „Simply better performance“.


Läheme vaatame meie paigaldatud masinaid.

Me oleme valmis vestlema DN Solutions CNC masinate teemal ja oleme valmis teid viima külastusele juba töötavate masinate juurde.

Rain Kala
Managing Director / Sales

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

 

keyboard_arrow_up