FPT TessenEvo

FPT Tessen EVO on liikuva sambaga freespink, millele on usaldatud oluline ülesanne taaselustada liikuva lauaga LEM-mudeli ülemaailmset edu.

Sarnaselt uutele innovaatilistele liikuva samba tüüpi freespinkidele, nagu Ronin ja Verus, on ka Tessen EVO mudelil fikseeritud laud ning silmapaistvad omadused. Tessen EVO on varustatud suure sängiga, kuhu on integreeritud samba pikisuunalised juhtsiinid ja põrandaplaat.

Lisaks on sängi pikisuunalised juhtsiinid asetatud kallutatud tasapinnale, mis on põrandaplaadist minimaalsel kaugusel, võimaldades kasutada kogu päevavalgust nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. See tagab maksimaalse jäikuse ning maksimaalse reaktsiooni mehaanilisele tõukejõule.

Lae alla toote kataloog

Mudelid ja spetsifikatsioonid

Masin Peaspindli padruni suurus Lattmaterjali läbimõõt Spindli pöörlemiskiirus Max treimise läbimõõt Max treimise pikkus Eritunnused
FPT TessenEvo - - 5000 RPM,7000 RPM,10000 RPM,12000 RPM,14000 RPM,15000 RPM,18000 RPM,22000 RPM - - -

Green Machining

Tegu on tagasiostu programmiga, mille raames on teil võimalus meilt ostetud pink meile tagasi müüa. Me renoveerime selle ja anname taas kasutusse nüüd juba uue kliendi juures.

Meie arust on see vastutustundlik teguviis.

Loe rohkem siit

Green Machining
keyboard_arrow_up