FPT Verus 250

FPT VERUS on võimas freespink, mis on pärinud FPT RONIN sarja masinate filosoofia ja ergonoomilised lahendused.

VERUS-sarja masinaid eristavad sama segmendi konkurentidest mõned olulised funktsioonid. Näiteks on selle sambal monoliitne konstruktsioon, millesse on integreeritud pikisuunas libisev sadul. Tänu sellele on VERUS masinatel madalam morfoloofia (patenditud). See morfoloogia vähendab kaugust pikisuunalise liikumise (samba X-teljel) ja ristisuunalise liikumise (Y-teljel) vahel, vähendades sellega samba painde - ja ümberminekumomenti töötlemise käigus vabanevate jõudude ja inertsi drastilise vähenemise tõttu.

Lisaks ei vaja see patenteeritud lahendus masina kinnitamist vundamendiauku, vaid lihtsalt betoonpõhjaga põranda tasandile. Selline lahendus võimaldab algsetelt seadistuskuludelt säästa 50%. Lisaks sellele ei ole masina hilisemal teisaldamisel vaja põrandat uuesti valada, vältides täiendavaid kulusid.

Lae alla toote kataloog

Mudelid ja spetsifikatsioonid

Masin Peaspindli padruni suurus Lattmaterjali läbimõõt Spindli pöörlemiskiirus Max treimise läbimõõt Max treimise pikkus Eritunnused
FPT Verus 250 - - 5000 RPM,7000 RPM,14000 RPM,18000 RPM,28000 RPM - - -
FPT Verus 360 - - 5000 RPM,7000 RPM,14000 RPM,18000 RPM,28000 RPM - - -

Green Machining

Tegu on tagasiostu programmiga, mille raames on teil võimalus meilt ostetud pink meile tagasi müüa. Me renoveerime selle ja anname taas kasutusse nüüd juba uue kliendi juures.

Meie arust on see vastutustundlik teguviis.

Loe rohkem siit

Green Machining
keyboard_arrow_up