CERATIZIT – jätkusuutliku tuleviku arendamine

Sajandipikkuse ajalooga CERATIZIT on spetsialiseerunud tugevate materjalide täiustatud lõikamise ja kulumiskindlust tagavatele lahendustele. Nende tootevalik hõlmab lõikeriistu, otsakuid, karbiidist latte ja uuenduslikke karbiidi kvaliteediklasse erinevatele tööstusvaldkondadele. Tänu pidevale innovatsioonile aitab CERATIZIT kaasa masinate, tööriistade ja tarbekaupade loomisele.

 

Erakordne jõudlus: CERATIZIT pakub tipptasemel lahendusi, mis tagavad erakordse kõvaduse, kulumiskindluse ja vastupidavuse. Nende kvaliteetsed materjalid ja innovaatilised disainid tagavad, et nende tooted on alati konkurentidest paremad, mis tähendab klientidele suuremat tootlikkust ja kulutõhusust.

Mitmekülgsus ja kohandamine: CERATIZIT pakub erinevaid lahendusi tugeva materjali lõikamiseks ja kulumiskindluse suurendamiseks, tagades mitmekülgsuse ja kohandamisvõimalused, et vastata erinevate tööstus- ja kasutusalade konkreetsetele vajadustele.

Jätkuv innovatsioon: CERATIZIT on tugevalt pühendunud innovatsioonile. Nad investeerivad teadustöösse ja arengusse, et püsida tugevate materjalide lõikamise ja kulumiskindluse suurendamise tehnoloogiliste saavutuste alal esirinnas. CERATIZIT tagab oma materjalide, disainilahenduste ja tootmisprotsesside pideva täiustamisega, et nende kliendid saaksid kasu viimastest uuendustest ja jääksid oma tööstusharudes konkurentsivõimeliseks.

65

Markets. Global reach - local knowledge.

1.

Number one on the list of sold machines worldwide in 2018.

230000

Total number of sold machines from 2005-2020.

+700

Machines delivered by Duroc Machine Tool since 2015.


Läheme vaatame meie paigaldatud masinaid.

Me oleme valmis vestlema DN Solutions CNC masinate teemal ja oleme valmis teid viima külastusele juba töötavate masinate juurde.

Rain Kala
Managing Director / Sales

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

 

keyboard_arrow_up