Emuge Franken

On tööstuses usaldusväärne nimi, mis pakub laiaulatuslikku keermestamisriistade valikut erinevateks kasutusaladeks.

 

Ettevõte on pühendunud tipptasemel lahenduste pakkumisele, mis on mitmete valikus olevate mõõtmetega mõeldud kõigi levinud keermestamissüsteemidele. Täpselt disainitud ja täiuslikult välja töötatud tipptasemel tööriistad paistavad silma parajate lõikegeomeetriate ja pinnatöötluse poolest, tagades erakordse jõudluse paljude erinevate materjalidega.

Tõhus ja turvaline

Emuge Frankeni keermekaliibrid julgustavad ettevõtteid oma tootmisprotsesse tõhusalt ja turvaliselt optimeerima. Nende mõõteriistad tagavad majandusliku tasuvuse, tuvastades varakult mõõtmete ja kuju kõrvalekalded ning kulunud või kasutuskõlbmatud keermed.

Teie vajadustele kohandatud täppiskinnituslahendused

Emuge Franken on teie usaldusväärne partner kohandatud mehaaniliste ja hüdrauliliste kinnitustööriistade ja -seadmete valdkonnas. Kui tegemist on mikromeetritäpsusega ja korratava detailikinnitusega, on neil just teile vajalikud teadmised. Jagage oma konkreetseid vajadusi Emuge Frankeni meeskonnaga ning nad töötavad välja kohandatud lahendused, milles on arvestatud tegureid, nagu seadme ühendus, töötlusprotsess ning soovitud täpsus.

65

Markets. Global reach - local knowledge.

1.

Number one on the list of sold machines worldwide in 2018.

230000

Total number of sold machines from 2005-2020.

+700

Machines delivered by Duroc Machine Tool since 2015.


Läheme vaatame meie paigaldatud masinaid.

Me oleme valmis vestlema DN Solutions CNC masinate teemal ja oleme valmis teid viima külastusele juba töötavate masinate juurde.

Rain Kala
Managing Director / Sales

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

 

keyboard_arrow_up