FPT Industrie: võimestades tööstusi CNC täppislahendustega

FTP Industrie’ edu saladuseks on nende pühendumus täpsusele. Nende CNC-pingid on varustatud täiustatud juhtimissüsteemidega ja kvaliteetsete komponentidega, mis võimaldab neil töötlustoimingutes saavutada erakordne täpsus.

Täpsus ja korrektsus: FPT industrie' CNC-pingid on tuntud oma erakordse täpsuse ja korrektsuse poolest. Pingid on varustatud täiustatud juhtimissüsteemidega ja kvaliteetsete komponentidega, mis tagab täpsed ja usaldusväärsed töötlustoimingud. Sellisel tasemel olev täpsus on oluline tööstustes, kus on ranged tolerantsi ja viimistletud toodete kvaliteedi nõuded.

Mitmekülgsus: nende tööriistad on mitmekülgsed ja tulevad toime mitmete töötlustoimingutega. Olgu tegemist freesimise, puurimise, süvistamise või keermestamisega – nende masinad võimaldavad paindlikkust, et kohanduda erinevate tootmisvajadustega. Selline mitmekülgsus võimaldab klientidel optimeerida oma tootmisprotsesse ning parandada tõhusust.

Kohandamine: FTP Industrie mõistab, et erinevatel tööstus- ja kasutusaladel on oma nõuded. Seetõttu pakuvad nad kohandamisvõimalusi, et häälestada oma masinad vastavalt kliendi vajadustele. See hõlmab masina suuruse, konfiguratsiooni ja lisafunktsioonide kohandamist, mis vastaksid konkreetsetele tootmisnõuetele.

Täiustatud tehnoloogia: Ettevõte hoiab sammu tehnoloogilise arenguga tootmistööstuses. Nende masinatel on täiustatud omadused, näiteks mitmeteljelised funktsioonid, automaatsed tööriistavahetid, nutikad juhtimissüsteemid ning täiustatud tarkvaralahendused. Need tehnoloogiad parandavad tootlikkust, vähendavad seadistamisele kuluvat aega ja parandavad üleüldist töötlusjõudlust.

65

Markets. Global reach - local knowledge.

1.

Number one on the list of sold machines worldwide in 2018.

230000

Total number of sold machines from 2005-2020.

+700

Machines delivered by Duroc Machine Tool since 2015.


Läheme vaatame meie paigaldatud masinaid.

Me oleme valmis vestlema DN Solutions CNC masinate teemal ja oleme valmis teid viima külastusele juba töötavate masinate juurde.

Rain Kala
Managing Director / Sales

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

 

keyboard_arrow_up