Fraisa - Tipptasemel innovatsioon


Fraisa on juhtiv tootja võimsate lõiketööriistade alal, võimaldades teil vähendada oma tootmiskulusid, säilitades samas komponentide kõrgeima kvaliteedi. Fraisa abil lõikate kasu kahe maailma – täpsuse ning tootlikkuse – eelistest.

Töödelge metalli kergusega


Fraisa toodab kaasaegseid metallilõikeriistu, mille abil saate luua vajalikke komponente lihtsalt ning täpselt. Nende tööriistad on disainitud pakkuma ülimat tootlikkust, täpsust ja vastupidavust isegi kõige raskemates kasutustingimustes. Nii saavutate tootmises nii kvaliteedi kui ka kiiruse.

Tehnika oma parimal kujul: Nende insenerid kasutavad probleemide lahendamisel loovust, et töötada välja tööriistu, mis vastavad tööstuse rangeimatele standarditele. Fraisa on pühendunud pakkuma oma klientidele tipptasemel lahendusi, mis ületavad nende ootusi.


FRAISA abil saate töö tehtud kiiremini ja paremini: Enam kui 85 aasta pikkuse innovatsiooni tulemusel tagavad nende tööriistad tipptasemel tootlikkuse, täpsuse ja kiiruse mis tahes projekti puhul. Fraisa pühendumus kliendirahulolule tagab, et te saate alati parima toote, mille taga on kogenud professionaalid. Muutke oma järgmine projekt FRAISAga lihtsaks ja tõhusaks!

65

Markets. Global reach - local knowledge.

1.

Number one on the list of sold machines worldwide in 2018.

230000

Total number of sold machines from 2005-2020.

+700

Machines delivered by Duroc Machine Tool since 2015.


Läheme vaatame meie paigaldatud masinaid.

Me oleme valmis vestlema DN Solutions CNC masinate teemal ja oleme valmis teid viima külastusele juba töötavate masinate juurde.

Rain Kala
Managing Director / Sales

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

 

keyboard_arrow_up