Hartford Innovation

Hartfordi lai tootevalik sisaldab paljusid erinevaid töötlustööriistasid, sealhulgas CNC töötluskeskusi, treimiskeskusi, freespinke ja mitmeteljelisi süsteeme.

Hartford Innovation eristub teistest oma pühendumuse poolest klientide rahulolule. Nad on seadnud prioriteediks mõista oma klientide nõudeid ning murekohti, et kohandada selle järgi oma lahendusi.

Tipptasemel tehnoloogia: Hartfordi teatakse oma pühendumuse poolest rakendada oma tööpinkides tipptasemel tehnoloogiat. Tänu täiustatud funktsioonide ja innovaatiliste lahenduste integreerimisele pakuvad Hartfordi masinad suuremat täpsust, tõhusust ja tootlikkust.

Tööstusalane asjatundlikkus ja maine: Hartford on tänu oma ulatuslikele kogemustele ja teadmistele saavutanud töötlusriistade alal tööstuses hea maine. Tänu aastakümnete pikkusele kogemusele mõistavad nad erinevate tööstusalade konkreetseid vajadusi ja katsumusi.

65

Markets. Global reach - local knowledge.

1.

Number one on the list of sold machines worldwide in 2018.

230000

Total number of sold machines from 2005-2020.

+700

Machines delivered by Duroc Machine Tool since 2015.


Läheme vaatame meie paigaldatud masinaid.

Me oleme valmis vestlema DN Solutions CNC masinate teemal ja oleme valmis teid viima külastusele juba töötavate masinate juurde.

Rain Kala
Managing Director / Sales

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

 

keyboard_arrow_up