Indeva Group

Tutvuge Indeva Groupiga – ettevõttega, mis on spetsialiseerunud tööstuslike manipulaatorite ning materjalitöötluse lahendustele. Tööstuslikud manipulaatorid on mehaanilised seadmed, mis aitavad raskete koormate tõstmisel, liigutamisel ning manipuleerimisel tööstuskeskkonnas.

Suurem tootlikkus: Käsitsi tõstmise ning materjalide käsitsemise automatiseerimisega saab parandada tootlikkust, kuna tööülesandeid täidetakse tõhusamalt ning kiiremalt.


Suurem turvalisus: Tööstuslikud manipulaatorid vähendavad käsitsi tõstmisega seotud vigastusohtu, nihestuste võimalust, väsimust ning õnnetusi.

Parem ergonoomika: Tänu füüsilise pingutuse ning korduvate liigutuste vähendamisele võib tööstuslike manipulaatorite kasutamine luua mugavama ja ergonoomilisema töökeskkonna, mille tulemuseks on õnnelikumad ja tervemad töötajad.


Kohandamine: Indeva Group pakub kohandatud lahendusi, mis on sobitatud iga kliendi konkreetsetele vajadustele, arvestades tegureid, nagu kandevõime, ulatus, kiirus ning juhtsüsteemid.

65

Markets. Global reach - local knowledge.

1.

Number one on the list of sold machines worldwide in 2018.

230000

Total number of sold machines from 2005-2020.

+700

Machines delivered by Duroc Machine Tool since 2015.


Läheme vaatame meie paigaldatud masinaid.

Me oleme valmis vestlema DN Solutions CNC masinate teemal ja oleme valmis teid viima külastusele juba töötavate masinate juurde.

Rain Kala
Managing Director / Sales

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

 

keyboard_arrow_up