Kemmler 

Täpsus, usaldusväärsus ja kvaliteet ambitsioonikate tööstusharude jaoks.

KEMMLERi abil võite oodata ei rohkem ega vähemat kui tipptaset, sest nad pakuvad täpselt väljatöötatud lahendusi, mis võimaldavad teie ettevõttel areneda. Kogege võrratut jõudlust ja erakordset kvaliteeti, mis eristab KEMMLERi nendes dünaamilistes tööstusharudes.

Ülim täpsus ja kulutasuvus: KEMMLER võib tunda uhkust ülimalt täpsete ja kulutasuvate kvaliteetsete toodete üle metallitöötluse vallas. Rakendades täiustatud tootmistehnoloogiaid ja pidades kinni rangetest kvaliteedistandarditest, on KEMMLERi tooted disainitud tooma teieni täpse ja usaldusväärse jõudluse, tagades, et tööriistad vastavad nõutavatele spetsifikatsioonidele.

Lai valik tööriistahoidikuid ja lisaseadmeid: KEMMLER pakub laia valikut erinevate tööpinkidega ühilduvaid tööriistahoidikuid, sealhulgas standarditele DIN 2080, DIN 69871, MAS-BT, DIN 69893-1 HSK vastavad ja VDI tööriistahoidikud treipinkidele.

65

Markets. Global reach - local knowledge.

1.

Number one on the list of sold machines worldwide in 2018.

230000

Total number of sold machines from 2005-2020.

+700

Machines delivered by Duroc Machine Tool since 2015.


Läheme vaatame meie paigaldatud masinaid.

Me oleme valmis vestlema DN Solutions CNC masinate teemal ja oleme valmis teid viima külastusele juba töötavate masinate juurde.

Rain Kala
Managing Director / Sales

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

 

keyboard_arrow_up