Tutvuge Losmaga – juhtiva seadmete tootjaga filtrisüsteemide ning tööstus- ja keskkonnaalaste rakenduste jaoks.


Üle 40-aastase tööstuskogemusega Losma on pühendunud pakkuma kvaliteetseid, töökindlaid ja tõhusaid lahendusi, mis vastavad klientide vajadustele.

Innovaatiline


Losma toodete üks põhiartikleid on nende täiustatud filtreerimistehnoloogia. Losma kasutab innovaatilisi ja patenteeritud filtrisüsteeme, mis suudavad tõhusalt kõrvaldada mustuse ja saaste nii õhust kui ka vedelikest. See aitab parandada töökeskkonna kvaliteeti ning tootmisprotsessi tõhusust.

 

Energiasäästlik: Losma filtrisüsteemid on disainitud nii, et need kasutavad traditsioonilistest süsteemidest vähem energiat, aidates ettevõtetel vähendada nende energiakulusid ja süsinikujalajälge.


Kvaliteetne tugi: Losma pühendumus kliendirahulolule peegeldub nende laialdastes tugiteenustes. Alates paigaldusest ja hooldusest kuni tehnilise toe ja väljaõppeni – Losma ekspertide meeskond on alati valmis aitama klientidel oma filtrisüsteeme maksimaalselt ära kasutada. Losma investeerib oma toodete täiustamiseks ja muutuva turu vajadustega kohanemiseks teadusuuringutesse ja arengusse.

65

Markets. Global reach - local knowledge.

1.

Number one on the list of sold machines worldwide in 2018.

230000

Total number of sold machines from 2005-2020.

+700

Machines delivered by Duroc Machine Tool since 2015.


Läheme vaatame meie paigaldatud masinaid.

Me oleme valmis vestlema DN Solutions CNC masinate teemal ja oleme valmis teid viima külastusele juba töötavate masinate juurde.

Rain Kala
Managing Director / Sales

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

 

keyboard_arrow_up