Mitsubishi Electric

Laia tootevaliku ja tööstusautomaatika alaste teadmistega Mitsubishi Electric pakub lahendusi, mis suurendavad tootlikkust, parandavad mugavust ja aitavad kaasa jätkusuutlikule tulevikule. Nende üleilmne haare ja pühendumus ettevõtte sotsiaalsele vastutustundlikkusele kindlustab Mitsubishi Electricu positsiooni usaldusväärse ja vastutustundliku tööstusliidrina.

 

Kvaliteet ja usaldusväärsus: Mitsubishi Electricu tooted on kvaliteedi ja usaldusväärsuse sünonüümid. Ettevõttel on karm kvaliteedikontroll, mis tagab, et nende tooted vastavad kõige rangematele standarditele. Olgu tegemist tarbeelektroonika, tööstusautomaatika süsteemide või energialahendustega – Mitsubishi Electricu tooteid teatakse nende vastupidavuse ja kauakestva jõudluse poolest.

Tehnoloogiline innovatsioon: Mitsubishi Electric on tuntud oma pühendumuse poolest tehnoloogilisele innovatsioonile. Ettevõte investeerib palju teadusuuringutesse ja arengusse, tuues pidevalt turule täiustatud tehnoloogiaid ja lahendusi.

Tööstusautomaatika-alane asjatundlikkus: Mitsubishi Electric on tunnustatud liider tööstusautomaatika valdkonnas. Nad pakuvad ulatuslikke automatiseerimislahendusi, sealhulgas programmeeritavaid loogikakontrollereid (PLCd), kasutajaliideseid (HMId), roboteid, liikumiskontrolleril põhinevaid süsteeme ja palju muud.

65

Markets. Global reach - local knowledge.

1.

Number one on the list of sold machines worldwide in 2018.

230000

Total number of sold machines from 2005-2020.

+700

Machines delivered by Duroc Machine Tool since 2015.


Läheme vaatame meie paigaldatud masinaid.

Me oleme valmis vestlema DN Solutions CNC masinate teemal ja oleme valmis teid viima külastusele juba töötavate masinate juurde.

Rain Kala
Managing Director / Sales

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

 

keyboard_arrow_up