Roemheld
Hilma | Stark

Kinnitusrakiste tehnoloogia tulevik


Roemheld on töökindla kinnitus- ja käsitsustehnoloogia maailma juhtivaid varustajaid, kellel on üle 25 00 kataloogitoote ning kliendipõhise lahenduse. Roemheld tõotab pakkuda teile kõrgeima kvaliteediga kinnitusrakiste lahendusi, mis on mõeldud ületama teie ootusi.

Juhtiv tööstuskvaliteet


Roemheld on pühendunud täiuslikkusele ning saavutanud maine olulise tegijana kinnitusrakiste, kiire stantsivahetuse, koosteelementide ning töötlemise valdkonnas. Nende eesmärk on pakkuda uuenduslikke lahendusi täppistöö, täpsuse ning tootlikkuse tagamiseks.

Piiramatud võimalused: Roemheldi tootevalik pakub teie projektidele piiramatuid võimalusi. Neil on alates standardsetest komponentidest kuni kliendipõhiste lahendusteni olemas kõik, mida vajate töökindlaks kinnitamiseks ja käitlemiseks.


Kaasaegsed lahendused: Roemheld kasutab kaasaegsete kinnitusrakiste loomisel kõige uuemaid tehnoloogiaid, mis on disainitud lihtsalt kasutatavatena ning suure tõhususega. Nende tooted on kohandatud kõikidele tööstusvaldkonna liikidele, et leiaksite ideaalse lahenduse oma projekti vajadustele.

65

Markets. Global reach - local knowledge.

1.

Number one on the list of sold machines worldwide in 2018.

230000

Total number of sold machines from 2005-2020.

+700

Machines delivered by Duroc Machine Tool since 2015.


Läheme vaatame meie paigaldatud masinaid.

Me oleme valmis vestlema DN Solutions CNC masinate teemal ja oleme valmis teid viima külastusele juba töötavate masinate juurde.

Rain Kala
Managing Director / Sales

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

 

keyboard_arrow_up