Seco Tools

Seco Tap pakub teie töötlusvajadustele vastamiseks kolme jõudlustaset. Tippkvaliteetsete materjalide, täiustatud kattekihtide ning spetsiaalse servatöötlusega tagab Seco Tap täpsed keermed, tõhusa kildude eemaldamise, kiirema häälestusaja ja pikema tööriista kasutusea.

 

Detailide täiustatud töötluspaindlikkus tänu Seco Tapile

Disainituna suure sortimendi ja vähese mahuga tootmisele – iga Seco Tap sobib mitmetele materjalidele ja detailitüüpidele, vähendades nii tööriistade inventari ja kulusid.

Valige õige keermestaja ideaalseks keermestamiseks

Seco Taps tagab mitmekülgse jõudluse ja suurema detailide töötlemise võimekuse. Heeliksikujuliste soontega, sirgete soontega, spiraalsete punktidega ja kahekihilise TiAlN/TiN kattega koobalt-kiirlõiketerasest valmistatud keermestajad tagavad universaalsed kasutusvõimalused. Tänu täiustatud servatöötlusprotsessile säilitavad nad maksimaalsed töötlusparameetrid, tagades erinevateks töödeks optimaalse jõudluse.

Vabasta keermestamise potentsiaal

Kui tegelete raskesti töödeldavate materjalidega või sügavate avadega, võib keermestamine olla keerukas. Haarake kontroll kildude ohjamise üle Seco Tapsiga keermestaval lõikamisel ja modelleerimisel. Keermestajad on disainitud tulema toime avasügavustega kuni 3 x D ning tagavad katkematu detaili töötlemise, ohjates tõhusalt kildude teket ja takistades tööriista purunemist.

65

Markets. Global reach - local knowledge.

1.

Number one on the list of sold machines worldwide in 2018.

230000

Total number of sold machines from 2005-2020.

+700

Machines delivered by Duroc Machine Tool since 2015.


Läheme vaatame meie paigaldatud masinaid.

Me oleme valmis vestlema DN Solutions CNC masinate teemal ja oleme valmis teid viima külastusele juba töötavate masinate juurde.

Rain Kala
Managing Director / Sales

+372 5788 0866
rain.kala@duroc.com

 

keyboard_arrow_up