Miks on just DN Solutionsi treipink (tõenäoliselt) teie jaoks õige valik

Kui te investeerite uutesse masinatesse kuue- või seitsmekohalise summa, siis soovite ilmselt selle eest ka midagi vastu saada. Ja see on igati mõistlik ootus.

Oleme Duroc Machine Toolis seisukohal, et teie soovid ei tohiks piirduda ainult masinaga - need peaksid laienema ka müügiprotsessile ja teenindusele, mida osutame teile enne müügitehingut, selle ajal ja pärast seda.

Seda seetõttu, et treipink on midagi enamat kui lihtsalt masin, mille te soetate oma tehases tootmistööde tegemiseks. See on osa teie ettevõtte olulisest infrastruktuurist, nii et teil on täielik õigus esitada nõudmisi nii masinale kui ka sellele, kes selle masina teile müüb. Ja muidugi ka organisatsioonile selle kõige taga.

Duroc Machine Tool on DN Solutionsi (varem Doosan) treipingi eksklusiivne tarnija Eestis. See Korea kaubamärk ei ole veel saavutanud samasugust tuntust nagu paljud teised ja sellest on üsna kahju. Seda mitte meie jaoks - me ise teame, mida need masinad väärt on, ja me jätkame turuosa hõivamist -, vaid meie võimalike klientide jaoks, kes, kuna nad ei tunne DN Solutionsi kaubamärki, võivad jääda ilma võimalusest osta õige toode õige hinnaga.

Käesolevasse blogipostitusse oleme koondanud mitu mõjuvat põhjust, miks te peaksite DN Solutionsiga lähemalt tutvuma, kui otsite uut treipinki.

Suurem kui te arvate

Olgugi et DN Solutions on mõnede inimeste jaoks Eestis ikka veel kahe silma vahele jäänud, on see ettevõte tegelikult üks maailma suurimaid treipingi- ja freespingitootjaid. Õigupoolest müüb DN Solutions oma toodangut kogu maailmas juba 65 turul ning see kaubamärk on maailma enimmüüdud masinate nimekirjas esikohal. Alates 2015. aastast on Duroc Machine Tool tarninud üle 700 seadme ülimalt rahulolevatele klientidele Põhjamaades ja Baltimaades.

DN Solutions pakub täissortimenti

Sõltumata sellest, millist tüüpi masinat te vajate, leiate selle suure tõenäosusega DN Solutionsi tootevalikust, mis koosneb umbes 400 erinevast mudelist. Seda on tunduvalt rohkem, kui paljud konkureerivad kaubamärgid turul pakkuda suudavad.

Võimalik kasutada erinevaid juhtimisseadmeid

Mõned konkureerivad kaubamärgid pakuvad enda valmistatud juhtimisseadmeid, kuid ainus võimalus on kasutada seda juhtimisseadet, millega see masin on loodud. DN Solutionsi masin võimaldab teil aga tavaliselt valida kolme, nelja või isegi viie erineva variandi vahel.

Suured kiirused ja rasketöötlus

Erinevalt mitmetest konkureerivatest kaubamärkidest saab DN Solutions pakkuda nii suure tootlikkusega (rulljuhtimine) kui ka rasketöötluse (stabiilseid) treipinke. Rasketöötluse treipinkide tarnijaid ei ole palju, nii et kui teil on vaja suurimat jäikust, tootmisvõimsust ja suuremahulist töötlemist, siis on sageli õigeks valikuks stabiilse treipingi mudel. Ja siinkohal on DN Solutions parimaks lahenduseks.

Tugineb tuntud tehnoloogiale

Olgugi et DN Solutionsi nimi ei pruugi Põhjamaades ja Baltimaades veel tuntud olla, on tegemist siiski kvaliteetse tootega. Masinad on loodud tuginedes tuntud tehnoloogiale, mida kasutatakse näiteks Saksamaal või Jaapanis valmistatud masinate puhul. DN Solutions panustab visalt kvaliteedile ja protsesside stabiilsusele, kusjuures disain põhineb pigem fundamentaalsel funktsionaalsusel kui silmailul.

Laod ja tarnimine Saksamaalt tähendab lühikesi tarneaegu

Kiire tarne on otsustava tähtsusega, et tagada teile vajaliku masina kättesaamine. Ehkki paljudel juhtudel võib tarne võtta 5-7 kuud - masin tuleb kõigepealt valmistada ja seejärel Kaug-Idast Euroopasse transportida -, on meie eeliseks see, et meil on alati umbes 500 masinat ootamas meie laos Saksamaal või juba sinna teel. Loomulikult on meie laod ka hästi varustatud varuosadega, nii et me saame kiiresti reageerida, kui peaks vaja olema mõni komponent välja vahetada.

DN Solutionsi masinate hind järelturul on kõrge

Kui kunagi peaks saabuma aeg DN Solutionsi masinast loobuda, sest te uuendate näiteks oma masinaparki ja teil lihtsalt ei ole ruumi oma „vanale masinale“, siis näete, et selle masina hind järelturul on kõrge. Vähemalt teoreetiliselt. Tegelikkuses ei ole DN Solutionsi kasutatud masinaid turul peaaegu üldse saada, sest nende omanikud ei soovi neist loobuda. See on tingitud sellest, et nende kasutusiga on sama pikk kui mõnel tuntumal kaubamärgil.

Vastutus kogu protsessi eest

Treipink on midagi enamat kui lihtsalt seade, mis seisab teie tehase põrandal. Kui masin peab tõesti väärtust looma, peab selle taga olema õige nõustamine ja väljaõpe ning võimalus kasutada tehnikuid, kellel on vajalikud oskused, et teid aidata. Duroc on teiega koos alates hetkest, mil näitate üles huvi DN Solutionsi masina ostmise vastu, kuni hetkeni, mil see teie ettevõttesse saabub. Ja me ei lahku kunagi enne seda, kui see on tõrgeteta käivitunud.

Põhjused, miks DN Solutionsit mitte valida

Kui teil on eelistus konkreetse kaubamärgi - ja võib-olla ka konkreetse müügiesindaja - suhtes, siis peaksite loomulikult jääma kindlaks sellele, millega te harjunud olete. Kuid te peaksite lubama endal tutvuda ka teiste võimalustega ning oleks kahju, kui teid hoiaks DN Solutionsiga lähemalt tutvust tegemast just sellega varasema kokkupuute puudumine.

Duroc Machine Tooli poole pöörduvad aina enam ettevõtted, kes soovivad DN Solutionsi treipinkide kohta rohkem teada saada. Tavaliselt on nad kuulnud meist mõnelt meie kliendilt, kes on juba läbinud sama teekonna - harjunud valikust õige valikuni.

Meil on terve rida rahulolevaid kliente, kes meeleldi lubavad teil tutvuda DN Solutionsi töötava treipingiga. Te ei pea seega tegelikult kuulama, mida me ise väidame - võite hoopis neilt küsida.

Soovid DN Solutionsist rohkem teada? Vajuta siia!

keyboard_arrow_up