DN Solutions PUMA VTR2025

PUMA VTR2025 on laia universaalsusega vertikaalne treimiskeskus, millel on oma valdkonna ühed parimad tehnilised näitajad.

Jäikade juhtsiinidega masinal on võimsad laia universaalsusega spindlid ning suure läbimõõduga risti asetsevad koonusekujulised rull-laagrid, mis saavad hakkama peaaegu kõikide tööoperatsioonidega. Lisaks on seadmel servoajamiga ATC-d kiireks ja sujuvaks tööriistavahetuseks.

PUMA VTR2025 on varustatud automaatse tööriistavahetiga ning standardmudel mahutab 12 tööriista (M-mudeli puhul 16 tööriista) ning sellel on lai tööriistavalik, mis võimaldab katkematut täisautomaatset töötlemist.

PUMA VTR sarja masinad on optimaalne lahendus raskesti töödeldavatest materjalidest suurte ja raskete detailide töötlemiseks. Näiteks kasutatakse seda lennuki mootori korpuste töötlemiseks.

Lae alla toote kataloog

Mudelid ja spetsifikatsioonid

Masin Peaspindli padruni suurus Lattmaterjali läbimõõt Spindli pöörlemiskiirus Max treimise läbimõõt Max treimise pikkus Eritunnused
DN Solutions PUMA VTR2025 79 inch - 200 RPM 2500 mm 1900 mm -
DN Solutions PUMA VTR2025M 79 inch - 200 RPM 2500 mm 1900 mm Milling

Green Machining

Tegu on tagasiostu programmiga, mille raames on teil võimalus meilt ostetud pink meile tagasi müüa. Me renoveerime selle ja anname taas kasutusse nüüd juba uue kliendi juures.

Meie arust on see vastutustundlik teguviis.

Loe rohkem siit

Green Machining
keyboard_arrow_up