DN Solutions VX 6500C

DN Solutions VX 6500 on ideaalne sisetreimisfrees suure täpsusega grafiidi (VX 6500G) ja keraamika (VX 6500C) töötlemiseks.

Kahe sambaga konstruktsioon tagab VX 6500 sarja masinate konkurentsitu jõudluse. Standardfunktsioonid, mille sekka kuuluvad näiteks madala mürataseme ja suure täpsusega spindel ning mitmesugused välisseadmed, muudavad seadmed veelgi täpsemaks ning suurendavad nende jõudlust.

VX 6500 seadmed on samuti varustatud erinevate soojusnihke vähendamise funktsioonidega, sealhulgas kuullaagri katte, lineaarse liikumisjuhiku topeltpuhasti ja määrimise süsteemiga, mis tagavad kõigeimal tasemel grafiidi ja keraamika töötlemise.

VX 6500G standardvarustusse kuulub ka grafiittolmu kogumise süsteem, et vältida tolmu kogunemist kabiini. VX 6500C-le on seevastu võimalik lisada keraamika filtersüsteem, mis võimaldab laastude tõhusat töötlemist.

Lae alla toote kataloog

Mudelid ja spetsifikatsioonid

Masin Peaspindli padruni suurus Lattmaterjali läbimõõt Spindli pöörlemiskiirus Max treimise läbimõõt Max treimise pikkus Eritunnused
DN Solutions VX 6500C - - 12000 RPM - - -
DN Solutions VX 6500G - - 12000 RPM - - Gang type

Green Machining

Tegu on tagasiostu programmiga, mille raames on teil võimalus meilt ostetud pink meile tagasi müüa. Me renoveerime selle ja anname taas kasutusse nüüd juba uue kliendi juures.

Meie arust on see vastutustundlik teguviis.

Loe rohkem siit

Green Machining
keyboard_arrow_up