Seitse head põhjust, miks valida DN Solutionsi freespink

Kui masin töötleb usinalt komponente, laastud lendamas igas suunas, siis on teile ettevõtte omanikuna olulised vaid kaks asja: tootmisprotsess peab jätkuma ja kvaliteet peab olema laitmatu.

Kui masin töötleb usinalt komponente, laastud lendamas igas suunas, siis on teile ettevõtte omanikuna olulised vaid kaks asja: tootmisprotsess peab jätkuma ja kvaliteet peab olema laitmatu.

See tähendab, et olete sõltuvad sellest, et teie masinad teevad seda, mida nad teevad - ja teevad seda üsna järjepidevalt. Seepärast valite alati ainult tippkvaliteediga seadmeid.

Kuid milliseid seadmeid peaksite valima? Turul on mitmesuguseid võimalusi, nii et valiku tegemisel on vaja teravat silma ja selget mõistust.

Duroc Machine Tool on DN Solutions freespinkide ainuesindaja Eestis, mis tähendab, et meie poole pöörduvad regulaarselt paljud ettevõtted, kes soovivad nende nn Korea imemasinate kohta rohkem teada saada. DN Solutions (varem Doosan) alustas oma tegevust Daewoo nime all ja kuigi see kaubamärk on Eestis siiani jäänud suuresti märkamatuks, on see tegelikult alates 2005. aastast, mil DN Solutions selle ostis, muutunud omamoodi ülemaailmseks hiiglaseks. Õigupoolest on DN Solutions maailma kõige kiiremini kasvav masinatootja, nii et kui te ostate DN Solutionsi treipingi või freespingi, ei saa te endale mitte ainult masina, mis on märkimisväärse hinna ja kvaliteedi suhtega, vaid liitute ka perekonnaga, mis on maailmas 65 turul endale juba nime teinud.

Kuid miks peaksite valima DN Solutions freespingi? Selleks on palju häid põhjusi, ning kõik neist ei ole seotud masinate endi kvaliteediga. Kuigi see on ületamatu.

Suurus loeb

Nagu eespool mainitud, on DN Solutions esindatud juba 65 turul üle kogu maailma (2021. a. seisuga) ja on praegu maailma müüdavaimaks kaubamärgiks. Alates 2015. aastast on Duroc Machine Tool tarninud üle 700 seadme ülimalt rahulolevatele klientidele Põhjamaades ja Baltimaades, seega ei ole see tühi hooplemine, kui ütleme, et meie masinad täidavad neile pandud lootusi. Küsige meie klientidelt – nad kinnitavad seda meelsasti.

Pika kasutusajaga kvaliteettooted 

Üks levinud müütidest, millega me sageli kokku puutume, väidab, et DN Solutionsi masinatel ei ole sama pikk kasutusiga kui paljudel teistel tootemarkidel. Kuid nagu paljud teisedki müüdid, ei pea ka see väide paika. Eestis on veel praegugi kasutusel arvukalt DN Solutionsi freespinke ja treipinke, mis pärinevad 1980ndatest aastatest. Veel kord: kui te meid ei usu, siis küsige meie klientidelt. On oma põhjus, miks DN Solutions on maailma kõige rohkem masinaid müüv tootja.

Lai valik

Olenemata sellest, kas vajate horisontaalset või vertikaalset freespinki või ehk isegi portaalmasinat või puurimispinki, leiate DN Solutionsi tootevalikust tõenäoliselt selle, mida otsite. DN Solutions valmistab seadmeid, mis hõlmavad kogu spektrit.

DN Solutions saab hakkama ka raskeimate töödega

Kuigi paljud meie konkurendid suudavad (samuti) tarnida suurte kiirustega masinaid, eristab DN Solutionsit teistest tema suutlikkus tarnida rasketöötluse (stabiilseid) freespinke töödeks, mis nõuavad suurimat võimsust ja jäikust.

Suur ladu Saksamaal

Iseenesest ei ole laiast sortimendist teile kui kliendile erilist kasu, kui te peate ootama kuni seitse kuud, et teile toimetaks kohale masin, mida vajaksite otsekohe. DN Solutionsil on Saksamaal Dormagenis, mis asub Düsseldorfi ja Kölni vahel, suur ladu, kus on lisaks varuosadele ka umbes 500 DN Solutionsi masinat, mida kogu aeg juurde tuuakse. See aga tähendab, et enamikel juhtudel saame uusi masinaid tarnida märkimisväärselt lühikese tarneajaga.

Kasutatud masinate hind on kõrge

DN Solutionsi masinate väärtus järelturul on tavaliselt kõrge, kuigi kasutatud DN Solutionsi kasutatud masinad on müügiks suures osas vaid teoreetiliselt. See on tingitud sellest, et enamik omanikke eelistab oma masinaid mitte müüa, nii et järelturg on üsna piiratud. Tagasihoidlikumalt väljendudes näeme seda tohutu tunnustusena.

Partner algusest lõpuni (ja kauemgi)

Nagu me alguses mainisime, on heaks ostuks vaja enamat kui masinat ennast. Freespingil on teie tootmisseadistuses oluline roll ja teil on õigus nõuda kõrget kvaliteeti igas protsessi etapis alates esialgsest läbirääkimisest, vajaduste väljaselgitamisest kuni masina paigaldamise, väljaõppe ja hilisema hoolduseni. Seepärast soovib Duroc Machine Tool osaleda protsessis algusest lõpuni. Ja me ei lahku teie ettevõttest kunagi enne seda, kui freespink on käivitatud ja töötab tõrgeteta. Pakume teile meeleldi ka kõiki asjakohaseid hoolduslepinguid, et teie masin – ja seega ka teie ettevõte – töötaks võimalikult hästi.

Soovite saada lisateavet? Küsige meie klientidelt

Meie freespinkide vastu tuntakse suurt huvi, kusjuures enamik päringuid saabub ettevõtetelt, kellele meie olemasolevad kliendid on meid soovitanud.

Meil on häid kliente, kes kutsuvad teid heal meelel külla, et lubada teil tutvuda DN Solutionsi freespingi tööga. Teisisõnu, toode reklaamib ennast ise, mistõttu ei pea meie teile selle kohta pikemalt rääkima. Samas anname hea meelega lisateavet, kui soovite rohkem teada saada ...

Vajuta siia kui soovid lisainfot DN Solutionsi kohta!

keyboard_arrow_up